27 березня "Підгаєцька весна"

Підгаєцька весна

Весна – це чарівність і казковість. Вона варта, щоб ми присвячували їй свої вірші. Окрилені такими відчуттями, у ПВНЗ «Галицький медичний коледж», провели щорічний фестиваль-конкурс поезії та прози «Підгаєцька весна».

З побажаннями перемоги та творчих злетів звернулися до учасників дійства директор коледжу, доктор медичних наук, професор Хміль Стефан Володимирович та ідейний натхненник і незмінний організатор заходу - кандидат юридичних наук, доцент, заступник директора коледжу, поет-пісняр Богачук Василь Степанович.

Юні літератори декламували твори сучасних авторів, українських та зарубіжних (англомовних) класиків, а також власну поезію. Зачаровували конкурсанти усіх присутніх у залі своїми поетичними барвами, гармонійно поєднуючи їх із звуками мелодій.

 З особливим хвилюванням цього річ готувались до виступів конкурсанти. Адже оцінювало їх виступи незалежне та авторитетне журі, яке очолив поет, член Національної спілки письменників України Андрусяк Богдан Олексійович.
Переможцем фестивалю-конкурсу стала Руда Христина, учениця Підгаєцької ЗОШ І-ІІІ ст.. Призери та учасники були нагороджені грамотами, подяками, грошовими преміями та мали змогу обрати собі в дарунок збірки поезій та прози.Родзинкою свята стало вручення трьох сертифікатів на передплату газети «Свобода». Сподіваємось, що поети-початківці стануть незмінними дописувачами та поціновувачами видання.

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Rambler's Top100