Шевченківські дні

«Благословенний шлях Великої людини осяяний любов’ю пізнання»

         В березневі дні ми  вшановуємо пам’ять видатного сина українського народу Т. Г. Шевченка, геніального поета, художника, полум’яного борця за свободу та щастя народу.

    10 березня в  ПВНЗ «Галицький медичний коледж» відбулось чергове засідання методоб`єднання кураторів навчальних груп на тему: «Національно-патріотичне виховання – пріоритетний напрямок виховання майбутнього медичного працівника». Під керівництвом кураторів Новоченко Т.І. (42 група) та Сурмей М.Д. (32 група) проведено виховний захід «Благословенний шлях Великої людини осяяний любов’ю пізнання».

     Педагоги поставили перед собою мету пригадати окремі сторінки біографії Т. Г. Шевченка, ознайомити з творами поета, покладеними на музику, розкрити нові грані   обдарованості Шевченка,  прищеплювати любов до української пісні; виховувати у студентів шану і любов до  великого генія українського народу Т. Г. Шевченка.

        Доля великих поетів важка і трагічна, бо вони випереджують свій час, а нащадки впродовж століть не можуть їх наздогнати. Але поети вірять, що світ буде  щасливий  “І буде син, і буде мати, і будуть люди на землі...”

 

 

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Rambler's Top100