«Сторінками «Кобзаря»»

В історії українського народу ім’я великого творця оповите невмирущою любов’ю та славою. Він виступив як поет-новатор, приніс із собою в українську літературу «слово нове», новий світ поезії, неповторні образи, картини і барви, вивів українську літературу на шлях реалізму й народності. Не одне покоління українців формувало свій світогляд на його творах.

Березневі дні воскрешають в думках і серцях образ полум’яного сина свого народу. Він світить нам крізь століття.

В ПВНЗ «Галицький медичний коледж» проведено різноманітні культурно-просвітницькі заходи, які спрямовані на глибоке сприйняття та осмислення духовного й творчого надбання Тараса Шевченка: лекції-обговорення, кураторські години на тему життя та творчості безсмертного класика літератури, книжковий вернісаж "Ми тебе не забули, Тарасе!".

Яскравим свідченням обізнаності молоді про життя і творчість Тараса Григоровича став  виховний захід «Сторінками «Кобзаря»». Учасники якого натхненно та щиро декламували поезії Тараса Шевченка. Погортали сторінки всесвітньо відомих творів, ознайомилися з історичними матеріалами про життєвий шлях Тараса Шевченка.

Проведені заходи засвідчили прагнення сучасної молоді до вивчення духовної та творчої спадщини Великого Кобзаря, про виявлення громадянської свідомості, відчуття національної гідності.

І хоча минув уже 201 рік із дня народження українського месії, великий поет нікого не залишає байдужим, примушує знову повертатися до вічних питань буття, духовних цінностей істинних патріотів України.

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Rambler's Top100