Професійне виховання

У ПВНЗ «Галицький медичний коледж» проводилась благодійна акція до Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом в рамках програми «Об’єднаймось у боротьбі з діабетом».

Саме цього дня, всі бажаючі гості та жителі м. Підгайці, мали змогу прийти у коледж й визначити рівень глюкози (цукру) у крові, а також виміряти рівень артеріального тиску.

Обстеження проводили студенти коледжу під керівництвом викладачів медичних дисциплін Хамуляк О.Й. і Солтисяк О.Б.

 

 

Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози

II Науково-практична конференція 

20 жовтня 2016 року в Приватному вищому навчальному закладі «ГАЛИЦЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ» відбулася ІІ Науково-практична конференція студентів присвячена Всеукраїнському дню боротьби із захворюванням на рак молочної залози.

          Загально відомо, що рак молочної залози займає перше місце у загальній структурі злоякісних пухлин у жінок і має тенденцію до ураження жінок молодого віку. Метою конференції було привернення уваги майбутніх медичних працівників до актуальності цієї теми.

         Студенти коледжу провели наукові дослідження актуалізації цієї теми і зробили короткі доповіді, демонструючи їх наочними матеріалами.  

  Перше місце поділили між собою студентка  41 групи Барчук Н. та студентка 42 групи Бакалець О.  Їх доповіді визнали змістовними і актуальними.

 

Номінанти на друге місце визнали: Логін Д.(41), Богачик О.(41), Кривко М.(42);

 

Третє місце посіли студенти  41 групи Льовкіна А. і Сегінович Т.

Переможцям були вручені дипломи.

Учасники конференції прийняли активну участь в обговоренні доповідей.

 

В рамках конференції було проведено акцію в місті «Рання діагностика раку молочної залози-рятує життя!». Студенти 41 груп «Лікувальна справа» провели навчання по самообстеженні молочних залоз у жінок та розповсюдили матеріали серед жителів міста.

 

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Rambler's Top100