Мета патріотичного виховання :

 •   Утвердження в свідомості і почуттях особистості патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного і історичного минулого України;
 •  Виховання поваги до Конституції України, Законів України, державної символіки;
 •  Підвищення престижу військової служби;
 •  Усвідомлення взаємозв’язку між індивідуальною свободою, правами людини та її патріотичною відповідальністю;
 •  Формування толерантного ставлення  до інших народів, культур і традицій;
 •   Утвердження гуманістичної моральності як базової основи громадянського суспільства;
 •  Культивування кращих рис української ментальності – працелюбності , свободи, справедливості, доброти, чесності, бережного ставлення до природи;
 •  Спонукання особистості до активної протидії українофобству, аморальності, сепаратизму, шовінізму, фашизму.

  Чорнобиль - чорна біль

       26 квітня 1986 року о 1 годині 23 хвилини ночі серія потужних вибухів зруйнувала четвертий реактор Чорнобильської АЕС. Ця жахлива подія була класифікована за міжнародною шкалою ядерних інцидентів, як аварія сьомого, найвищого рівня тяжкості. В результаті вибуху в атмосферу було викинуто близько 520 небезпечних радіонуклідів.

       Спливають роки, але наслідки від вибуху 4 реактора продовжують жити разом з нами. 26 квітня назавжди залишиться болючою історією, страшним лихом для України. І скільки б не минуло років, все одно це слово полум’янітиме чорним вогнищем скорботи.

      Ми не маємо права забути про самопожертву героїв, які пройшли через усі кола ядерного пекла, задля збереження життя і здоров’я прийдешніх поколінь.

     Нехай не повториться страшне лихо ніколи, нехай земля зацвітає навесні буйним цвітом, нехай пахнуть трави, співають пташки, нехай кожен прийдешній день наповнює наші душі миром і спокоєм.

     26 квітня 2016 року у ПВНЗ "Галицький медичний коледж" було проведено  інформаційно-пізнавальна година до 30-ої річниці трагедії на Чорнобильській АЕС, яку підготувала куратор 21АБ групи - Волинська О.М.. Студенти переглянули документальний фільм, присвячений даній трагедії.

  Студентський та викладацький склад коледжу прийняв участь у мітингу-реквіємі з нагоди 30-ої річниці трагедії, який відбувся у Народному домі м.Підгайці.

   

   

 

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Rambler's Top100